Kostýmy

Půjčování

Vyberte si kostým a navštivte nás v naší půjčovně v době otevíracích hodin, příp. si telefonicky nebo e-mailem dohodněte termín vypůjčení kostýmu.

Základní cena, uvedená v popisku u každého kostýmu je na 1 – 4 dny. Každý následující den je cena zvýšena o 20% z ceny půjčovného.

Uvedená cena je za vypůjčení kostýmu s kloboukem, čelenkou nebo jinou pokrývkou hlavy. Paruka a další doplňky se účtují zvlášť za jednotnou cenu 50,-Kč k vypůjčenému kostýmu, samostatně se paruky, klobouky a doplňky půjčují za cenu 100,-Kč.

 Vratná kauce

Za každý kostým se při vypůjčení skládá současně vratná kauce, která je zpravidla ve stejné výši, jako půjčovné.

Tato kauce se při vrácení úplného a nepoškozeného kostýmu ve sjednaném termínu v plné výši vrací. Pokud dojde k poškození kostýmu nebo nevrácení některé části, z kauce bude odečtena přiměřená částka.

V případě nevrácení kostýmu včas je za každý následující den z kauce odečtena částka 30%.

Rezervace

Kostýmy je možné rezervovat maximálně 1 měsíc před vypůjčením. Zákazník zaplatí rezervační zálohu ve výší 50% ceny půjčovného.

Rezervační záloha se odečte v den vypůjčení od celkové ceny. V případě nevyzvednutí kostýmu a nezrušení rezervace nejméně 5 pracovních  dnů předem, je rezervační záloha nevratná.